Kovo 8-12 dienomis Sankt Peterburgo priemiestyje Toksovo biatlono centre „Kavgolovo“ vyko Baltijos šalių biatlono taurės 3 etapo varžybos, o Lietuvai atstovavo 7 sportininkai iš Visagino ir Vilniaus rajono, lydimi trenerių Jevgenijaus Pečionkino ir Marijano Kačanovskio. Delegacija buvo apgyvendinta viešbutyje šalia  biatlono šaudyklos ir trasų. Organizatoriai pasirūpino šautuvais, sąlygos buvo puikios ir tai, be abejonių, pastūmėjo sportininkus siekti geresnių rezultatų varžybose.

Jau pirmą varžybų dieną sprinto rungtyje pirmus medalius iškovojo visaginietis Maksimas Fominas ir nemenčinietė Viktorija Romanova. Kovo 10 d. Maksimas Fominas 18-19 m. amžiaus grupėje 7,5 km sprinto varžybose šaudyme suklydo 1 kartą ir užėmė 2 vietą distanciją įveikęs per 21 min. 31,7 sek. Nikita Romanovas (3 b. r.) finišavo 4-as nuo kolegos atsilikęs 35 sekundėmis. Valentinas Kaznačenko užėmė 10 vietą (2 b. r.).

Viktorija Romanova (3 b. r.) 4,5 km sprinto varžybose 16-17 m. mergaičių grupėje užėmė 3 trasoje užtrukusi 19 min. 09,5 sek. Sara Urumova finišavo 9-ta (5 b. r.). Anastasija Sapožnikova 6 km distancijoje liko 8-ta (5 b. r.)., o Romualdas Aleksandrovas užėmė 16 vietą 6 km distanciją įveikęs per 21 min. 56,3 sek. (6 b. r.).

Kovo 11 d. masinio starto varžybose 2 vietą užėmė Nikita Romanovas, 10 km įveikęs per 32 min. 36,0 sek. (5 b. r.). Maksimas Fominas liko 8-as trasoje sugaišęs 35 min. 11,5 sek. (9 b. r.). Valentinas Kaznačenko distanciją įveikė per 35 min. 21 sek. (6 b. r.) ir finišavo 11-as. Baltijos biatlono taurės masinio starto rungtyje 4,5 km distancijoje nugalėtoja tapo Viktorija Romanova. Atkakli kova vyko visą distanciją, paskutiniame šaudyme pirmaujanti Maskvos atstovė D. Zvereva prašovė 3 kartus, o Viktorija 2 ir į paskutinį finišo ratą išslydo pirma su 8 sek. pranašumu, kurį finiše padidino iki 27 sek. Viktorija 6 km įveikė per 28 min. 41,1 sek. (5 b. r.). Sara Urumova užėmė 6 vietą, distancijoje užtrūkusi 31 min. 31,9 sek. (7 b. r.) Romualdas Aleksandrovas 7,5 km distancijoje užėmė 4 vietą (8 b. r.), o Anastasija Sapožnikova užėmė 7 vietą, 7,5 km distanciją įveikusi per 41 min. 24,5 sek.

Pirmadienį, kovo 12 d. dar geriau startavo Lietuvos atstovai mišrių vienetų estafečių varžybose. Viktorija ir Nikita Romanovai po trijų etapų slydo 3 vietoje, atsilikdami 2 min. nuo lyderių. Paskutinėje pamainoje Nikita greitai slydo trasoje, šaudyme pataikė visus taikinius ir pakilo į 2 vietą. Nikita greitai įveikė 1,5 km ratą ir į paskutinį šaudymą atvyko atsilikdamas 40 sek. Sportininkas vėl greitai ir taikliai uždengė visus taikinius ir sumažino atsilikimą iki 15 sek. Įveikęs 1 km Nikita pasivijo varžovą, o paskutiniame pakilime išsiveržė į priekį ir finišavo su 8 sek. persvara. Viktorija ir Nikita Romanovai 13,5 km įveikė per 49 min. 26,1 sek. (0 b. r.). Anastasija Sapožnikova su Valentinu Kaznačenko distanciją įveikė per 1 val. 01 min. 41,8 sek. (14 b. r.) ir užėmė 5 vietą.

16-17 metų grupėje Sarai Urumovai ir Romualdui Alksandrovui estafetės pradžia nebuvo sėkminga. Sara šaudyme gulint suklydo 3 kartus ir perdavė estafetę Romualdui 5 vietoje. Romualdas šaudyme suklydo 4 kartus, bet greitai įveikė distanciją ir pakilo į 4 vietą. Antrą kartą startavusi Sara susitvarkė su emocijomis, greitai slydo distancijoje, taikliai šaudė šaudykloje ir į paskutinę pamainą Romualdą palydėjo 3 vietoje. Romualdas buvo tikras turintis bronzos medalį ir norėjo pakeisti jį į sidabro – greitai įveikė 1,5 km ratą, aplenkdamas varžovą, bet šaudyme gulint užsidirbo 4 baudos ratus ir slydo 4 pozicijoje. Romualdas į paskutinį šaudymą stovint atėjo 3 vietoje. Biatlonininkas iš penkių šūvių pataikė į visus taikinius ir į paskutinį ratą išslydo 3 vietoje. Romualdas labai greitai įveikė įkalnes, aplenkė Karelijos atstovą ir finišavo 2 vietoje. Sara Urumova ir Romualdas Aleksandrovas 13,5 km įveikė per 55 min. 40,1 sek. (9 b. r.).

Varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais, diplomais ir prizais, kuriuos įteikė Žiemos olimpinių žaidynių čempionai Dmitrij Vasiljev, Anatolij Aliabjev ir Pasaulio biatlono čempionas Sergej Prosvinin.

Savo ir visos Lietuvos biatlonininkų delegacijos vardu dėkoju Lietuvos biatlono federacijos prezidentui Arūnui Daugirdui už sudarytas puikias dalyvavimo BBC varžybose Sankt Peterburge sąlygas.