Penktadienį Ignalinoje įvyko LBF ataskaitinė-rinkiminė konferencija. Visus dalyvius pasveikino ir įžanginį žodį tarė LBF prezidentas A. Daugirdas, kuris savo kalboje paminėjo apie 2017 metų LBF iššūkius (atranka į OŽ ir nauja KKSD reforma), pasidžiaugė istoriniais rezultatais OŽ.
LBF pasipildė nauju nariu, juo tapo Nemenčinės sporto klubas Nempolis.
Buvo išklausyta LBF 2017 metų ataskaita – organizacinė, sportinė ir ūkinės veiklos, 2017 metų biudžeto įvykdymas. Ataskaita buvo patvirtinta vienbalsiai.
Vėliau įvyko Lbf Vykdomojo Komiteto rinkimai – į VK išrinkti Arūnas Daugirdas, Ričardas Griaznovas, Algirdas Puišys, Marijanas Kačanovskis ir Viktoras Valentukevičius. Įvykęs pirmas naujos kadencijos VK posėdis išrinko naujai 4-ių metų kadencijai prezidentą – juo perrinktas A. Daugirdas. Naujai perrinktas federacijos prezidentas į generalinio sekretoriaus pareigas pasiūlė Ričardą Griaznovą. Jo kandidatūrai irgi pritarta vienbalsiai.
Naujai išrinktas VK pristatė naują veiklos programą ir planuojamą biudžetą.
Aptariant rinktinių klausimus, tuo pačiu buvo apžvelgta ir rinktinių trenerių ataskaita už praėjusį sezoną ir keturmetį olimpinį ciklą. Aptarti einamieji klausimai.
Konferencijos svečiui Petrui Mačiuliui (LBF Rėmėjas) buvo įteikta padėka už paramą Lietuvos biatlono federacijai.