Vakar Lietuvos biatlono federacija organizavo biatlonininkų dalyvavimo XXIII žiemos olimpinėse žaidynėse (Pjongčange, Korėja) pagerbimo vakarėlį, kuriame dalyvavo beveik visi 2018 metų olimpiečiai ir gausus  federacijos garbingų svečių ir rėmėjų būrys. LBF prezidentas A. Daugirdas pastebėjo, kad norint pradėti naują sezoną, reikia oficialiai uždaryti praėjusį. Todėl šis pagerbimo vakarėlis buvo suorganizuotas labai laiku.
Pagerbimo ceremonijos pradžioje buvo pagerbti mūsų sporto šakos veteranai Marijanas Kačanovskis, Jadvyga Junėvič, Viačeslavas Rumiancevas ir Romualdas Noreika, kurie  sėkmingai dalyvavo 2018 metų pasaulio veteranų varžybose bei iš kurių parvežė net 3 aukso ir 1 sidabro medalį. „Už biatlono sporto šakos puoselėjimą ir Lietuvos vardo garsinimą“ LBF įteikė mūsų veteranams Padėkos raštus.
Pradedant Olimpiečių pagerbimo dalį, iš pradžių 25 ojo gimtadienio proga buvo pasveikinta olimpiečių kinezeterapeutė, masažuotoja Laura Gedminaitė.
Toliau LBF vardu buvo padėkota TV3 (olimpinio transliuotojo) komentatoriams, kurie profesionaliai komentavo visas biatlono varžybas, o jų atstovui Maksimui Vojevodinui buvo įteikti olimpiniai marškinėliai, kurių autorius Aleksandras Pogrebnojus irgi dalyvavo pagerbimo vakarėlyje ir pats asmeniškai įteikė juos Maksimui. LBF padėkojo už bendradarbiavimą ir pačiam Aleksandrui Pogrebnojui, įteikiant jam simbolinį Lietuvos čempionatų medalį. Priminsim, kad būtent Aleksandro kurtais sportiniais kostiumais Lietuvos biatlonininkai jau varžosi du sezonus Pasaulio Taurėje ir žinoma Olimpinėse žaidynėse.
„Už sėkmingą pasirengimą ir dalyvavimą XXIII žiemos olimpinėse žaidynėse Pjongčange (KOR)“ padėkos medaliai buvo įteikti visiems Olimpiečiams ir tiems, kurie tiesiogiai turėjo įtakos jų pasirengimui – sportininkams Tomui Kaukėnui, Vytautui Stroliai, Nataljai Kočerginai ir Dianai Rasimovičiūtei, taip pat jų treneriams ir aptarnaujančiam personalui – Meelisui Aasmae, Aurimui Bučeliui, Ruslanui Nikitinui, Alehui Ryzhankou, Igoriui Gorobetsui, Laurai Gedminaitei, Alehui Litvinski
ui.
Padėkos „
Už paramą rengiantis XXIII žiemos olimpinėms žaidynėms Pjongčange (KOR)“ buvo įteiktos visiems federacijos Rėmėjams – Birštono Mineraliniai Vandenys ir KO, Vilniaus Implantologijos Centrui ir asmeniškai Algirdui Puišiui, bendrovei Vilimeksas, Interlux ir asmeniškai Audriui Matuzevičiui, BLIZ ir Žygimantui Vielavičiui, KRIDO ir asmeniškai Rolandui Saladžiui, Madshus ir Sportland, Krašto Apsaugos Savanorių Pajėgoms, POLAR ir asmeniškai Svajūnui Ambrazui, ENERVIT, Vytautui ir Elenai Gykiams, Sauliui Vinkleriui.
Federacijos svečiai ir Rėmėjai buvo maloniai nustebinti suvenyrais, kuriuos iš olimpinių žaidynių parvežė mūsų sportininkai Olimpiečiai. Anykščių miestas įteikė per atstovą padėką – suvenyrą anykštėnui Olimpiečiui Vytautui Stroliai.  Buvo pasakyta daug gražių žodžių ir palinkėjimų iš sportininkų, svečių ir Rėmėjų pusės. Oficialios pagerbimo dalies pabaigoje buvo suorganizuotas aukcionas, kuriame buvo varžomasi dėl Olimpinio numerio iš žaidynių Pjong Čange. Galutinė pasiūlyta kaina už juos pakilo net 10 kartų. Didžiausią sumą už Olimpinį numerį pasiūlė sumokėti žinomas šalyje verslininkas, vienas iš federacijos rėmėjų, o surinkti pinigai buvo panaudoti dalinai padengiant pagerbimo vakarėlio išlaidas.
Pagerbimo vakarėlį vainikavo fotosesija ir vaišės.