Balandžio 12 d Vilniuje, LBF būstinėje buvo susirinkę Lietuvos biatlono rinktinių treneriai, kurie atsiskaitė už praeitą sezoną ir visą olimpinį ciklą.
Iš pradžių buvo išklausyta jaunių, C rinktinės ataskaita. Ją pateikė už C rinktinę per sezoną atsakingi treneriai – Marijanas Kačanovski ir Viačeslavas Rumiancevas. Vėliau savo ataskaitą ir apžvalgą pateikė B rinktinės atsakingas treneris iš Baltarusijos Aleh Ryzhankou ir A rinktinės treneriai – estas Meelis Aasmae, Ruslanas Nikitinas ir Aurimas Bučelis.

Buvo pažymėta, kad federacija skyrė daug dėmesio ir lėšų pilnaverčio darbo visuose rinktinėse užtikrinimui bei dalyvavimui visuose oficialiose pagrindinėse varžybose. C rinktinės sportininkai sėkmingai kėlė lygį IBU jaunimo taurėje, dalyvavo Europos jaunimo čempionate, Pasaulio jaunių ir jaunimo čempionate, Baltijos taurėje. B rinktinėje buvę sportininkai dalyvavo IBU taurėje, Europos čempionate, na o pagrindinės rinktinės nariai dalyvavo Pasaulio Taurėje, Europos čempionate ir tie, kurie atsirinko į galutinį ketvertą, vyko į olimpines žaidynes Korėjoje. Buvo aptarti visi procese dalyvavę sportininkai, jų pasiekti rezultatai. Buvo atliktas palyginimas su ankstesniais sezonais. Iš sportininkų buvo išskirti Linas Banys, kuris sėkmingai pasirodė Europos ir pasaulio jaunimo čempionate (užimta 6 ir 23 vieta), Karolis Dombrovskis, kuris Europos čempionate iškovojo aukštą 12-tą vietą, Vytautas Strolia, kuris per sezoną rodė labai solidų greitį ir iškovojo pirmuosius savo karjeroje PT įskaitinius taškus. Sezono kulminacija buvo mūsų sportininkų pasirodymas Olimpinėse žaidynėse, kur Tomas Kaukėnas pasiekė įspūdingą rezultatą – 13 ir 17 vietas. Taip pat pažymėtinas ir Natalijos Kočerginos rezultatas – 30 vieta individualioje rungtyje.

Federacijos vadovai padėkojo rinktinių treneriams už jų atliktą darbą, atsidavimą ir pasiaukojimą savo darbui.