Kovo  21 d. Kontiolahti mieste Suomijoje prasidėjo 21-asis Pasaulio biatlono veteranų čempionatas. Į čempionatą atvyko 193 biatlonininkai iš 15 pasaulio šalių. Daugiausia biatlonininkų atvyko iš Suomijos – 72 ir Rusijos – 71. Lietuvai čempionate atstovauja keturi biatlono veteranai: Viačeslavas Rumiancevas, Romualdas Noreika, Jadvyga Junevič ir Marijanas Kačanovskis.

Kovo 22 d. sprinto varžybose biatlonininkams buvo išdalinti pirmi medaliai.  Pirmieji starte stojo Viačeslav Rumiancevas ir Romualdas Noreika, kurie varžėsi 6 km sprinto distancijoje, o už netaiklų šūvį turėjo įveikti 150 m baudos ratą. Viačeslavas Rumiancevas 40-44 metų vyrų grupėje užėmė 9 vietą tarp 15 dalyvių. Viačeslav šaudyme gulint ir stovint suklydo po du kartus ir distancijoje užtrūko 23 min. 49,1 sek. Romualdas Noreika startavo 50-54 metų vyrų grupėje. Romualdas šaudykloje turėjo problemų su užsikirtusiu šautuvu, o tai pareikalavo papildomų minučių ir sutrukdė taikliam šaudymui. Romualdas Noreika finišavo 22 vietoje, 6 km įveikęs per 28 min. 59,9 sek. (5 b. r.)

Po pietų starte stojo Jadvyga Junevič ir Marijanas Kačanovskis 60-64 metų veteranų grupėse. Pirmas į 5 km distancija išslydo nemenčinietis Marijanas Kačanovskis. Biatlonininkas greitai įveikė 2 km ratą, šaudyme gulomis suklydo kartą ir, įveikęs 150 m baudos ratą, į distanciją išslydo pirmas. Marijanas greitai įveikė 2 km ratą, šaudyme stovint pataikė į visus 5 taikinius ir pirmavo. Vieno kilometro finišo rate Marijanas greitai įveikė nedidelius pakylimus ir pirmas tarp 18 biatlonininkų kirto finišo liniją, iškovodamas Pasaulio veteranų biatlono čempionato aukso medalį, taip nutraukdamas rusų ir suomių dominavimą čempionate. Marijanas Kačanovskis 5 km distanciją įveikė per 21 min. 06,1 sek. (1 b. r.)

Jadvyga Junevič varžėsi 4 km distancijoje. Pirmame šaudyme gulomis suklydo du kartus ir, įveikusi 2 baudos ratus pirmavo. Sportininkė greitai įveikė 1 km ratą. Antrame šaudyme stovint J. Junevič padarė tris klaidas. Įveikusi papildomus 450 m distancijos, į paskutinį finišo ratą išslydo pirma. Finišo rate biatlonininkė išsaugojo 11 sek. pranašumą prieš daugelį metų nenugalimą suomę Terttu Augustsson ir finišavo pirma, iškovodama aukso medalį. R. Junevič distanciją įveikė per 26 min. 49,0 sek. (5 b. r.).

Kovo 22 d. mūsų šalies biatlonininkai varžysis estafečių varžybose.