Kovo  17-18 d. Hanjoje vyko Estijos biatlono čempionato individualios ir persekiojimo varžybos, kuriose jėgas išbandė Lietuvos biatlono veteranai Viačeslavas Rumiancevas, Romualdas Noreika, Jadvyga Junevič ir Marijanas Kačanovskis, kurie ruošiasi kovo 22-25 d. vyksiančiam Pasaulio biatlono veteranų čempionatui Kontiolahti mieste Suomijoje.

Kovo 17 d. veteranai startavo individualiose lenktynėse. Veteranų grupėje Vilniaus rajono atstovė Jadvyga Junevič nugalėjo 3 km distancijoje. Jadvyga šaudykloje suklydo 5 kartus,  3 km įveikė per 15 min. 58 sek. Nemenčinietis Marijanas Kačanovskis keturiuose ugnies linijose suklydo 8 kartus, greitai įveikė 5 km distanciją ir užėmė 1 vietą su rezultatu 20 min. 53 sek. Romualdas Noreika  iš Nemenčinės 7,5 km įveikė per 35 min. 40 sek. ir užėmė 6 vietą. Visaginietis Viačeslavas Rumiancevas 4 ugnies linijose suklydo 12 kartų ir finišavo 6 vietoje, įveikęs 10 km per 39 min. 25 sek.

Sekmadienį vyko persekiojimo varžybos, kuriose biatlonininkai startavo atsižvelgiant į individualios rungties rezultatus. Atsilikimo laikas nuo lyderio buvo dalinamas perpus. Jadvyga Junevič ir Marijan Kačanovskis startavo pirmi ir pirmi kirto finišo liniją. Jadvyga 5 km įveikė per 28 min. 49 sek. (10 b. r.). Marijanas Kačanovskis šaudykloje suklydo 4 kartus, 5 km distancijoje užtrūko 19 min. 17 sek. Romualdas Noreika užėmė 3 vietą, 5 km įveikęs per 23 min. 36 sek. (10 b. r.). Bronzos medalį iškovojo Viačeslavas Rumiancevas, 7,5 km įveikęs per 29 min. 42 sek. (7 b. r.)

Kovo 20 d. mūsų šalies atstovai atvyko į Kontiolahti ir tęsė pasirengimą Pasaulio biatlono veteranų čempionatui.