Paskutinę Pasaulio veteranų biatlono čempionato dieną vyko individualios lenktynės su šaudymu gulint + stovint + gulint + stovint, kur už kiekvieną netaiklų šūvį prie distancijos įveikimo laiko buvo pridedama baudos minutė.

Pirmas šioje rungtyje iš Lietuvos atstovų startavo Viačeslavas Rumiancevas iš Visagino 10 km distancijoje. Viačeslav greitai įveikė 2 km ratą, šaudyme gulint pataikė į visus taikinius ir slydo antras, bet šaudyme stovint suklydo 4 kartus ir palaidojo šansus laimėti medalį. Viačeslavas Rumiancevas 10 km  įveikė per 46 min. 56,5 sek. (8 b. min.) ir užėmė 11 vietą 40-44 metų vyrų grupėje.

Romualdas Noreika iš Nemenčinės pirmose dvejose ugnies linijose prašovė po kartą ir slydo 4 pozicijoje, tačiau sekančiuose šaudymuose klydo po 2 kartus ir finišavo 10 vietoje, įveikdamas 10 km per 47 min. 35,8 sek. (6 b. min.).

Vidurdienį startavo Marijanas Kačanovskis ir Jadvyga Junevič. Marijan 7,5 km distancijoje savo amžiaus grupėje startavo paskutinis, kas leido kontroliuoti visus varžovų slydimo ir šaudymo rezultatus. Įveikęs pirmuosius 1,5 km šaudydamas iš pozicijos gulint sportininkas neatliko taikiklio korekcijos pagal vėją, ko pasekmėje „uždirbo“ 2 baudos minutes. Po pirmo nelabai sėkmingo šaudymo nemenčinietis slydo 6 vietoje, greitai slydo distancijoje ir sumažino atsilikimą. Antrą šaudymą atliko greitai, pataikydamas į visus taikinius ir jau į trečią 1,5 km ratą išslydo pirmas su 30 sekundžių persvara. Trečiame šaudyme Lietuvos atstovas vėl šaudė taikliai ir pirmavo jau su beveik 2 minučių persvara. Vis dėlto, paskutiniame šaudyme Marijanas suklydo 2 kartus, tačiau tai nesutrukdė jam tapti lenktynių nugalėtoju. M. Kačanovski s7,5 km trasą įveikė per 32 min. 39,1 sek. (4 b. min.) ir užtikrintai finišavo pirmas su beveik 4 minučių persvara, iškovodamas antrąjį 21-ųjų Pasaulio veteranų biatlono čempionato aukso medalį.

Jadvyga Junevič turėjo įveikti 5 x 1,2 km distanciją. Pirmuose dvejuose šaudymuose Jadvyga klydo po 3 kartus, tačiau klydo ir varžovės, todėl sportininkei pavyko išsiveržti į priekį. Trečiame šaudyme dar 2 taikiniai liko neuždengti, tačiau vis dar pirmavo su beveik 2 minučių persvara. Deja, ketvirtas šaudymas buvo ypač nesėkmingas – sportininkė klydo net 4 kartus ir finišavo antra, nuo lyderės atsilikusi vos 13 sek. J. Junevič prie sprinto rungtyje iškovoto aukso medalio pridėjo dar ir sidabro medalį, 6 km įveikusi per 47 min. 24,7 sek. (12 b. min.).

21-ajame Pasaulio veteranų biatlono čempionate Lietuvos atstovai iškovojo 3 aukso ir 1 sidabro medalius ir komandinėje įskaitoje užėmė 3 vietą. Kaimynai latviai pelnė 1 aukso, 1 sidabro, o estai – 1 sidabro medalį. Komandinėje įskaitoje nugalėtojais tapo čempionato šeimininkai, kurie iškovojo net 16 aukso medalių. Antrąją vietą užėmė biatlonininkai iš Rusijos su 8 aukso medaliais. Amerikiečiai liko 4 vietoje su 2 aukso ir 1 sidabro medaliu.