Sekmadienį bendrojo starto lenktynėmis baigėsi atviras Lietuvos biatlono vasaros čempionatas ir Baltijos biatlono taurė.

Vyrų 15 kilometrų distancijoje čempionu tapo nemenčinietis Karolis Dombrovskis (šaudymas 0+0+1+0), distanciją įveikęs per 42 min. 45,2 sek.

„Džiaugiuosi, jog pavyko apginti Lietuvos vasaros čempiono titulą šioje rungtyje.

Šaudykloje pavyko išlaikyti šaltus nervus ir susitvarkyti su įtampa, kurios varžybose buvo nemažai. Tai nulėmė mano beveik iddealų šaudymą.

Tai buvo geros kontrolinės varžybos, o jų metu nebuvo lengva – konkurencija ir įtampa jautėsi nuo pat starto linijos iki paskutiniųjų metrų. Tiesa, fiziškai dar jaučiuosi silpnai. Labai trūksta jėgos ir greičio ištvermės. Kol kas jėgų užtenka kokybiškai įveikti tik pusę distancijos“, – mintimis po finišo dalijosi čempionas.

Antras liko ignalinietis Tomas Kaukėnas (2+0+1+2), nugalėtojui pralaimėjęs 12,3 sek. Trečias finišo liniją kirto anykštėnas Vytautas Strolia (1+1+1+1), kuris nuo K.Dombrovskio atsiliko 44,1 sek.

Moterų grupėje rezultatai buvo identiški sprinto rungčiai: 12,5 kilometrų distnacijoje triumfavo Natalija Kočergina, už nugaros palikusi Gabrielę Leščinskaitę.

Jaunimo grupėje pergales iškovojo Latvijos atstovai. Jaunių merginų tarpe antrą dieną iš eilės nugalėjo Raminta Dindaitė, o jaunių vaikinų grupėje nepralenkimas buvo Maksimas Fominas.

Sekmadienio varžybų rezultatai: baltic_summer_biathlon_cup_results_09.09.2018